سمینارهای استانی شرکت سکاپ – دوره دوم - شیراز – دی ماه 95

سمینارهای استانی  شرکت سکاپ – دوره دوم – شیراز – دی ماه ۹۵

shiraz2

دومین سمینار تخصصی و آموزشی شرکت سکاپ آلمان در ایران در حالی قرار است در شهر زیبای شیراز در قلب استان فارس برگزار گردد که که در سطح بین الملل حرکت وسیعی از تغییرات در حوزه استفاده از مبرد ها صورت گرفته است.

مبردهای جدید R600a و R290 با توجه به عدم آلایندگی فضای پیرامونی و کمترین خطرات برای فضای پیرامونی و لایه اوزون به عنوان مبردهای پاک شناخته شده اند ولی استفاده از این مبردها می بایست تحت آموزش های خاص و همچنین با رعایت اصول ایمنی صورت پذیرد که این مهم علت اصلی سفرهای استانی شرکت سکاپ در ایران در راستای آموزش تکنسین های این بخش از تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

در کنار این سری از آموزش ها نحوه کاتالوگ خوانی و استفاده از رفرنس ها و دیتا شیت ها نیز جهت استفاده صحیح، علمی و دقیق تر تکنسین های عزیز در نظر گرفته شده است.

با هماهنگی های صورت گرفته با اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی و خانگی استان فارس و همچنین سازمان فنی و حرفه ای این استان مقرر گردید تا در پایان آموزش به شرکت کنندگان در سمینار ، گواهینامه رسمی فنی و حرفه ای آموزش های صورت گرفته با تاییدیه از سوی شرکت سکاپ و همچنین اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی استان فارس به عزیزان تقدیم شود.

زمان برگزاری: ۱۶ دی ماه ۱۳۹۵  ساعت ۰۸:۳۰

مکان برگزاری: شیراز – خیابان قصر الدشت – حدفاصل خیابان ولیعصر و آسیاب قوامی – سالن اجتماعات شرکت مخابرات استان فارس (ساختمان مرکزی)

logo_mig-copy-333

نحوه ثبت نام:

  • اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی و خانگی استان فارس – تلفن تماس ۰۷۱۳۸۲۱۷۹۱۲
  • یا از طریق لینک  روبرو در کانال تلگرام شرکت سکاپ =  ثبت نام از طریق تلگرام شرکت secop    (مورد قید شده در ذیل را به دقت ارسال فرمایید)

 

 

لطفا موارد ذکر شده در ذیل را از طریق تلگرام شرکت secop  برای روابط عمومی شرکت “سکاپ” ارسال فرمایید.

توجه:  تنها پس از دریافت کد ثبت نام و تایید نهایی توسط شرکت ثبت نام شما بصورت کامل صورت گرفته است.

توجه: همراه داشتن کد ثبت نام، اصل و کپی کارت ملی و یک قطعه عکس (۴*۳)در روز مراسم جهت ورود به سمینار ودریافت مدرک رسمی از شرکت سکاپ و سازمان فنی و حرفه ای  الزامی می باشد.

 

مدارک مورد نیاز

  • عکس یا تصویر کارت ملی
  • ارسال آدرس محل اشتغال به کار و زمینه فعالیت (تکنسین تعمیرات، فروشنده برودتی ، ریاست یا متخصص فنی کارخانه یا کارگاه تولیدی و …..)
  • ارسال شماره تماس جهت انجام هماهنگی

 

مدارک فوق می بایست پیش از اتمام ظرفیت لیست سمینار از همین طریق برای روابط عمومی شرکت ارسال گردد. لازم بذکر است پس از اتمام ظرفیت ، پذیرش نفرات مقدور نخواهد بود.

 

shiraz-asli